Senior Java/Scala Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Poznań

Tagi: Senior Java/Scala Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Tworzenie aplikacji w języku Java;
• Rozwój oraz optymalizacja istniejących aplikacji webowych;
• Projektowanie, rozbudowa serwisów webowych oraz implementacja usprawnień

Wymagania:
• Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego, w programowaniu w języku Java (warunek konieczny);
• Bardzo dobra znajomość języka programowania Java, a także innych na JVM (w szczególności Scala) oraz doświadczenie w pracy we frameworkach: JAX-RS, Akka, Lucene/ Solr/ ElasticSearch
• Umiejętność pracy z bazami danych: MySQL oraz NoSQL (MongoDB lub Neo4j)

Mile widziane:
• Znajomość technologii: Apache Tomcat i Apache Hadoop, GIT, CI (Jenkis i Maven), RabbitMQ oraz doświadczenie w tworzeniu backendu dla aplikacji HTML5
• Wykształcenie o profilu informatycznym
• Znajomość metodyki SCRUM
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-03
Wyświetlona: 5049 razy