iOS Software Developer

praca it: etat dla Growth Poland / Warszawa

Tagi: Programista iOS SVN GIT MERCULIAL

Dla naszego klienta z branży IT poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsca pracy: Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Szczecin

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego z zakresu Informatyki, lub pokrewnych kierunków
• Minimum 3 letniego doświadczenia w Software Development
• Doświadczenia w kompleksowym i dynamicznym rozwoju UI
• Wiedzy i doświadczenia z zakresu używania systemów kontroli: SVN, GIT, MERCULIAL
• Doświadczenia w low level networking, video / audio streaming
• Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• Chęci do odbywania zagranicznych podróży służbowych (min 3 miesiące w roku)

Dodatkowym atutem będzie:
• Komunikacja z zewnętrznymi narzędziami typu BT lub WiFi
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy indywidualnej

Zakres obowiązków:
• Realizacja integracji z istniejącymi systemami
• Tworzenie dokumentacji projektowej oraz powykonawczej
• Nadzór nad uruchamianymi aplikacjami
• Optymalizacja aplikacji
• Raportowanie realizowanych zadań

Oferujemy:
• Możliwość udziału w projektach dla największych firm na świecie
• Okazję do podróży na całym świecie
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wydajności
• Możliwości rozwoju i doskonalenia kwalifikacji
• Miłą atmosferę i elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-04
Wyświetlona: 5161 razy