Flash/HTML5 Developer

praca it: etat dla Growth Poland / Bełchatów

Tagi: Programowanie HTML Java OOP JBoss

SUPER OFERTA!!! SEKTOR IT!!!

Poszukiwany: HTML5 Developer

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (informatyka, elektronika lub pokrewne)
• Znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows oraz UNIX/Linux
• Dobra znajomość języka Java
• Znajomość relacyjnych baz danych
• Znajomość Tomcat, JBoss – konfiguracja i tworzenie aplikacji
• Doświadczenie z technologią Hibernate
• Umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
• Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Webowych
• Dobra orientacja w zakresie OOP, przynajmniej na poziomie świadomości istnienia wzorców projektowych
• Znajomość Flex, BlazeDS
• Doświadczenie z Java NIO, Servlet 3.0
• Znajomość frameworku spring

Nie trzeba spełniać wszystkich dodatkowo wymienionych warunków, żeby zgłosić swoją aplikację.

Zakres obowiązków:

• Udział w projektowaniu i rozwijaniu systemów transakcyjnych on-line
• Implementacja warstwy logiki aplikacji i interfejsu użytkownika
• Programowanie w oparciu o analizę wymagań
• Serwisowanie aplikacji
• Wspieranie procesu testowania

Oferujemy:

• Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• Pracę z doświadczonymi programistami
pakiet świadczeń pozapłacowych

Chętne osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-04
Wyświetlona: 6941 razy