Programista C,C++

praca it: etat dla Renegatt Software / Bełchatów

Tagi: C/C++ Linux CUDA OpenCL

Renegatt Software to zlokalizowana w Poznaniu firma dostarczająca innowacyjne rozwiązania w zakresie środowisk cloud computing opartych o technologię GPU. Aktualnie poszukujemy kreatywnych osób gotowych do zaangażowania się w nasz projekt jako Programista C/C++.

OPIS STANOWISKA
» Projektowanie i tworzenie oprogramowania głównie w systemie LINUX oraz w Windows
» Nadzór nad jakością tworzonego oprogramowania
» Współtworzenie dokumentacji technicznej
» Wsparcie merytoryczne dla prowadzonych projektów
» Kreatywna współpraca nad nowymi rozwiązaniami

WYMAGANIA
» Bardzo dobra znajomość języka C/C++
» Praktyczna znajomość języka angielskiego
» Dobra znajomość algorytmów i struktur danych
» Praktyczna znajomość wątków i mechanizmów zarządzania pamięcią
» Praktyczna umiejętność administracji systemem LINUX » Doświadczenie z technologią client/server » Znajomość SQL i relacyjnych baz danych
» Znajomość narzędzi wersjonowania kodu (np. git)
» Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

MILE WIDZIANE
» Znajomośc budowy systemu operacyjnego LINUX
» Znajomość technologii InfiniBand
» Znajomość CUDA, OpenCL, OpenGL
» Doświadczenie w technologii RESTfulOFERUJEMY
» Atrakcyjne wynagrodzenie
» Elastyczne godziny pracy
» Możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę / umowa o dzieło / działalność gospodarcza)

OFERUJEMY

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-09
Wyświetlona: 6694 razy