Tester with German

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: HP LoadRunner HP SiteScope HP QuickTest Professional Tricentis Tosca HP Business Process Testing

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

W tym momencie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy, obecnej w ponad 40 krajach na całym świecie, świadczącej najwyższej klasy usługi w zakresie IT tj. zarządzanie operacjami, integracja systemów, konsulting IT – poszukujemy osób na stanowisko Testera do pracy we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
• Zapewnianie bezpieczeństwa, jakości oraz nadzór aplikacji
• Przeprowadzanie testów aplikacji oraz tworzenie przypadków testowych
• Monitorowanie i aktualizowanie narzędzi testowych w centrum testowym
• Rozwiązywanie problemów technicznych aplikacji oraz narzędzi testowych
• Udział w podróżach służbowych oraz szkoleniach (również zagranicznych)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie na stanowisku związanym z monitorowaniem lub testowaniem aplikacji
• Doświadczenie w pracy z jednym z narzędzi: HP LoadRunner, HP SiteScope, HP QuickTest Professional, Tricentis Tosca, HP Business Process Testing
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Zdolności analityczne i zorientowanie na detale
• Umiejętność pracy w zespole i umiejętności interpersonalne
• Gotowość do podróży służbowych (również zagranicznych)

Oferujemy:
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności technicznych poprzez udział w szkoleniach (również zagranicznych)
• Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy
• Możliwość indywidualnej organizacji czasu pracy
• Dla osób spoza Wrocławia możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-09
Wyświetlona: 4890 razy