Analityk-Programista

praca it: etat dla CYCLAD / Poznań

Tagi: Analityk-Programista

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży
• Analiza zapasów i sprzedaży pod kątem wykrywania i przeciwdziałania nieprawidłowościom
• Nadzorowanie pracy Departamentu Product Managementu
• Administrowanie systemami zarządzania zapasami i sprzedażą
• Współpraca z instytutami badawczymi (GFK Polonia, IDC)
• Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemów ERP

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka lub pokrewne
• Min. rok doświadczenia na podobnym lub analogicznym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka programowania VBA
• Praktyczna znajomość baz danych SQL oraz programów Excel, Access
• Znajomość języka programowania PHP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole pracowniczym
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny
• Niezbędne narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-10
Wyświetlona: 5256 razy