Linux administrator - RedHat/Debian

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Toruń

Tagi: Linux Debian Red hat

Dla naszego Klienta, jednego z globalnych liderów dostarczających usługi w obszarze IT i Telekomunikacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Linux administratora.

Lokalizacja: nowoczesne centrum biznesowe w Kujawsko-Pomorskim

Zakres obowiązków:
- obsługa aplikacji na platformach Linux
- administracja systemu operacyjnego oraz troubleshooting
- obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych
- zespołowa realizacja projektu przeniesienia obsługi operatorskiej od klienta wewnętrznego z zagranicy
- obsługa aplikacji (Control-m, Blade Logic, etc.)

Wymagania:
- GOTOWOŚĆ NA RELOKACJĘ do woj. kujawsko-pomorskiego
- minimum roczne doświadczenie w administracji systemami Linux
- znajomość RedHata/Debiana
- doświadczenie w monitoringu systemów
- min. dobra znajomość języka angielskiego – niezbędna do kontaktów z jednostkami zagranicznymi
- umiejętność pracy zespołowej
- umiejętność podejmowania szybkich decyzji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-10
Wyświetlona: 6497 razy