Java Developer(Informix)

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: Java Developer(Informix)

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacji w technologii JEE
• Poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
• Opracowywanie dokumentacji technicznej
• Wspieranie procesu testowania oprogramowania

Wymagania:
• Znajomość dokumentacji projektowanych rozwiązań z wykorzystaniem języka UML,
• Doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań,
• Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Informix,
• Znajomość XML oraz technologii z nim związanych,
• Biegła znajomość języka Java i technologii JEE,
• Znajomość technologii Spring, Hibernate, Struts, AJAX, Freemarker, Jsp, Java Script
• Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
• Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat,
• Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2,
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
• Umiejętność identyfikacji zagrożeń i możliwości
• Znajomość narzędzi i technik do aktywnego przeglądu kodu

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-11
Wyświetlona: 5072 razy