MS SQL admin / CRM technical support

zlecenia it dla Consileon Polska Sp. z o.o. / Szczecin

Consileon, polsko-niemiecka firma konsultingowa z branży informatycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

do współpracy przy projekcie realizowanym w Szczecinie dla dużego koncernu motoryzacyjnego z Niemiec.

Zadania: utrzymywanie systemu typu CRM (Infor Epiphany)

Nasze wymagania:

· obsługa Windows Server (2003 i nowsze,), MS SQL Server (2000 i nowsze)

· umiejętność pisania zaawansowanych skryptów Windows w tym podstawowa znajomość VB i JScriptu,  znajomość serwera IIS, zagadnienia związane z SSL (obustronne uwierzytelnianie, keystory), podstawowa znajomość zagadnień związanych z DNS i SMTP.

· wiedza z zakresu transformacji danych (ETL jobs), bardzo dobra znajomość SQL, T-SQL (procedury i funkcje), umiejętność optymalizacji SQL, magazynów danych, minimalna znajomość OLAP.

· sumienność, dyspozycyjność, możliwość pracy zdalnej w wyjątkowych przypadkach (wieczory, soboty i niedziele).

· komunikatywna znajomość języka angielskiego, bierna znajomość języka niemieckiego (umiejętność zrozumienia niemieckiej dokumentacji) – codziennością będą bezpośrednie kontakty telefoniczne i mailowe z klientem.

· umiejętności optymalizacji i automatyzacji powtarzalnych zadań (Windows Scheduled Tasks).

· znajomość Microsoft Word i cierpliwość tworzenia dokumentacji.

· charakter typu „problem solver” – umiejętność zlokalizowania problemu i naprawy go na podstawie informacji od klienta.

Mile widziane:

· certyfikat MCSA lub MCSE

· certyfikat MCDBA lub MCITP:DA

· znajomość systemów CRM

· biegła znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

· projekt bezpośrednio dla jednego z bardziej znanych koncernów na świecie,

· pracę w międzynarodowym zespole,

· bardzo duże możliwości nauki,

· wysokie zarobki, elastyczne formy zatrudnienia

· lokalizację pracy:  w większości ze Szczecina lub okolic. Sporadyczne i krótkie wyjazdy do Niemiec mogą być wymagane kilka razy w roku. Częściowo możliwa jest praca z domu.
Więcej informacji o firmie na www.consileon.com

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-05-12
Wyświetlona: 5811 razy