Staż w dziale Business Development

zlecenia it dla Cyclad / Katowice

Tagi: Business Development Staż Praktyka

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

W związku z rozwojem naszego oddziału w Katowicach, poszukujemy Stażysty, który wesprze operacyjne działania Działu Business Development.

Opis stanowiska:
• Tworzenie i aktualizacja listy potencjalnych Klientów w Polsce i za granicą: wyszukiwanie danych krytycznych do oceny potencjału współpracy biznesowej oraz kluczowych kontaktów
• Wsparcie operacyjne w zakresie przygotowywania strategii pracy działu
• Śledzenie rynku pracy w zakresie profili IT i profili biznesowych
• Aktualizacja bazy danych
• Przygotowywanie modelowych CV
• Codzienna weryfikacja prasy pod kątem informacji ważnych z punktu widzenia działania Działu

Wymagania:
• Ukończone studia o profilu ekonomicznym bądź marketingowym
• Dostępność w wymiarze 20 godz. tygodniowo w godzinach pracy biura
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i research
• Mile widziane doświadczenie we współpracy z ludźmi: koła naukowe, organizacje konferencji, praktyki);
• Dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne, zaangażowanie i proaktywna postawa, zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:
• 3-miesięczny, bezpłatny staż w młodym, dynamicznym zespole oraz międzynarodowym środowisku;
• Możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-12
Wyświetlona: 5988 razy