Administrator Baz Danych Oracle

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: Oracle Bazy Danych

Opis stanowiska

• Utrzymanie środowisk produkcyjnych i testowych złożonych z serwerów Oracle Database 10g/11g działających pod kontrolą systemu Linux, UNIX oraz Windows
• Instalacja, konfiguracja, migracja, strojenie baz danych Oracle Databse 10g/11g
• Tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie danych za pomocą narzędzia RMAN
• Konsultacje i prace wdrożeniowe w zakresie architektury, instalacji oraz konfiguracji systemów baz danych Oracle Database

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość i doświadczenie praktyczne w administracji sererami baz danych Oracle 10g/11g
• Bardzo dobra znajomość technologii Real Application Cluster, Data Guard, Automatic Storage Management
• Mile widziana znajomość produktów serii Oracle Engineered Systems- Exadata, Exalogic, Database Appliance
• Znajomość systemów operacyjnych Linux, UNIX oraz Windows
• Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Umiejętność pracy przy projektach u klienta
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w wysoce atrakcyjnym obszarze technologicznym
• Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
• Bardzo dobre wrunki pracy w międzynarodowym otoczeniu
• Możliwośc pracy z domu (tzw. home office)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-17
Wyświetlona: 5412 razy