Konsultant ds. Wsparcia Technicznego z językiem obcym

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Warszawa

Tagi: wsparcie techniczne windows symantec backup IT

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

W chwili obecnej dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży IT – poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języków obcych do pracy w Warszawie na stanowisku Konsultanta ds. Wsparcia Technicznego.

Opis stanowiska:
• Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa środowisk fizycznych oraz wirtualnych, w tym tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych po awarii w środowisku Windows
• Zdalne wsparcie Klientów oraz telefoniczne rozwiązywanie problemów technicznych klientów
• Postępowanie zgodne z przyjętymi standardami oraz procedurami
• Dbanie o satysfakcję i zadowolenie klienta
• Ciągłe poszerzanie wiedzy oraz podnoszenie kompetencji, zarówno w obszarze umiejętności technicznych, jak i współpracy z klientem

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: francuski, niemiecki, włoski, hiszpański
• Co najmniej 2 lata w obszarze udzielania wsparcia technicznego (1-wsza lub 2-ga linia wsparcia)
• Doświadczenie w zapewnieniu bezpieczeństwa IT oraz tworzenia kopii zapasowych
• Bardzo dobra znajomość środowiska Windows oraz Active Directory
• Znajomość MS Exchange, baz danych Oracle, MS SQL lub środowiska UNIX będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz interpersonalne
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę pełną wyzwań
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Doskonała atmosfera pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-17
Wyświetlona: 5996 razy