Game Designer, Tester, Hack & Slash, ARPG

praca it: etat dla Technigon / zdalnie

Tagi: Jesteś fanem Hack & Slash ARPG? Tester Designer

Poszukiwana, Poszukiwany, inteligentny i niesamowity gracz gier online!

Na cały etat lub na zlecenia.

Również przyjmiemy studentów i absolwentów na praktykę i wdrożenie.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie gier, tworzenie wizji tytułu,
  • Granie i testowanie gier online (web i mobile),
  • Asystowanie Project Managerowi,
  • Szukanie informacji i nowości w branży gier.

Wymagania co do osoby na stanowisku:

  • Posiadający bardzo dobre doświadczenie w przynajmniej 15 tytułach Hack & Slash i ARPG. Jest to warunek podstawowy.
  • Super dokładny, szczegółowy, krytyczny i drobiazgowy,
  • Znający przynajmniej podstawy UI/UX Design,
  • Niesamowicie kreatywny,
  • Wybitnie odpowiedzialny i analityczny,
  • Znający język angielski przynajmniej w zakresie umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

Oferujemy:

  • Możliwość grania w świetne gry ;-)
  • Udział w prestiżowych projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość szybkiego awansu oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę przy nowoczesnych, ciekawych projektach
  • Pakiet medyczny
  • Elastyczne godziny pracy, a nawet możliwość pracy z domu
  • Bilety do kina, teatru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-19
Wyświetlona: 5749 razy