Specjalista ds. wsparcia technicznego

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: technical support

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

W tym momencie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy, obecnej w ponad 40 krajach na całym świecie, świadczącej najwyższej klasy usługi w zakresie IT tj. zarządzanie operacjami, integracja systemów, konsulting IT – poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. spraw wsparcia technicznego do pracy we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
• Zapewnianie najwyższej jakości wsparcia technicznego Klientom firmy
• Rozwiązywanie problemów technicznych (na pierwszej, drugiej lub trzeciej linii wsparcia) oraz ścisła współpraca z zespołem
• Zapewnienie odpowiedniej eskalacji procedur w przypadku nierozwiązanych problemów
• Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń

Wymagania:
• Minimum rok doświadczenia w pracy na linii wsparcia (pierwszej, drugiej lub trzeciej)
• Doświadczenie w pracy w środowisku Windows
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu
• Komunikatywność i chęć ciągłego rozwijania własnych umiejętności

Mile widziane:
• Doświadczenie w administrowaniu bazami danych oraz w pracy w środowisku Unix
• Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
• Doświadczenie w pracy z technologiami typu Java, Batch, Perl, Shell-Skript
• Doświadczenie na stanowisku administratora Teamcenter
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności technicznych poprzez udział w szkoleniach
• Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy
• Dla osób spoza Wrocławia możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-20
Wyświetlona: 5042 razy