Web Specialist

praca it: etat dla Busines Travel International sp. z o.o. / Gliwice / Śląsk

Business Travel International Sp. z o.o., międzynarodowa spółka z siedzibą w Gliwicach organizująca targi i podróże służbowe, poszukuje osób, które chciałyby dołączyć do jej młodego międzynarodowego zespołu na stanowisku:

Opis stanowiska:

Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • rozwój portali internetowych (w tym www.hotelgate24.com),
  • udział w projektach internetowych,
  • udzielanie bieżącej pomocy z zakresu IT,
  • współpracę z Globalnymi Systemami Dystrybucji (GDS).

Wymagania:

  • znajomość języka PHP i obsługi baz danych MySQL,
  • znajomość obsługi serwerów Apache,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • wykształcenie min. wyższe niepełne,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość XHTML.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość rozwoju umiejętności,
  • udział w ciekawych projektach.

Wynagrodzenie:

  • od 2500,00 PLN brutto (w zależności od prezentowanych umiejętności)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-11-26
Wyświetlona: 3408 razy