Programista C++

praca it: etat dla GoWork Professionals / Bielsko Biała

Tagi: Programista C++ SQL SVN

GoWork Professionals w imieniu swojego Klienta, producenta najwyższej jakości oprogramowania dla sektora transportowego, pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

C++ Developer Nr ref. PCC-12-2013

Podstawowe obowiązki:

- tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania w C++,
- rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem,
- opracowywanie raportów oraz analiza wymagań i przepływu danych.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość programów w języku C++ oraz oprogramowania C++Builder,
- znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (w tym MSSQL Server),
- znajomość systemu kontroli wersji SVN,
- język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym (słownictwo techniczne),
- wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów o kierunku informatycznym.

Nasz Klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie; wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
- pełen zakres szkoleń produktowych dotyczących zakresu pracy,
- możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-09
Wyświetlona: 6865 razy