programista ActionScript 2 lub 3

praca it: etat dla LearningLab / Warszawa

Pożądanie umiejętności:
- umiejętność tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem Adobe Flash,
- umiejętność programowania w języku Java Script, Action Script 2 lub 3, a także projektowania i modelowania obiektowego,
- praktyczna znajomość języka XML (parsing, generation, transformation),
- wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania i metodologii prowadzenia projektów,
- mile widziane doświadczenie w przygotowaniu e-szkoleń w standardzie SCORM i administrowaniu platformą e-learning,

Zakres obowiązków:
- przygotowanie komponentów e-szkoleń,
- rozwój wewnętrznych narzędzi do produkcji e-szkoleń w technologii obejmującej Flash, xml, JavaScript i html.

Załącznik
Pobierz specyfikacja_programista.doc

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-05-18
Wyświetlona: 5140 razy