Junior Software Engineer .NET

praca it: etat dla Adecco Poland / Katowice

Tagi: c# oracle net asp net junior

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek
w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JSE/12/13/KTW

Opis stanowiska:

•Tworzenie aplikacji webowych, rozwiązań dedykowanych na urządzenia mobilne oraz interfejsów ze sterownikami PLC;
•Uczestnictwo we wdrożeniach systemów w Polsce i na całym świecie;
•Wspieranie istniejących systemów produkcyjnych zlokalizowanych u klientów w Polsce i Europie;
•Obsługa drugiej i trzeciej linii wsparcia systemów, diagnozowanie, analiza i rozwiązywanie problemów;
•Analiza wydajności systemów i optymalizacja zastosowanych rozwiązań.

Wymagania:

•Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów informatyki lub pokrewnych;
•Znajomość relacyjnych baz danych, a w szczególności MSSQL i T/SQL (znajomość bazy danych Oracle oraz PLSQL będzie dodatkowym atutem);
•Znajomość technologii .NET oraz programowania w C#, ASP.NET w zakresie umożliwiającym analizę kodu oraz pisania aplikacji;
•Mile widziana znajomość metodologii ITIL w zakresie Incydent, Problem, Change management;
•Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
•Adekwatne wynagrodzenie do poziomu umiejętności;
•Uczestnictwo w tworzeniu rozwiązań w międzynarodowym zespole dla globalnych klientów;
•Wpływ na proces wytwarzania oprogramowania;
•Oferta pracy stałej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-10
Wyświetlona: 5170 razy