Programista JEE

praca it: etat dla Atende Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: JEE Java

Atende Software Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą działającą na rynku energetycznym oraz multimedialnym. Obecnie dla jednej z największych firm energetycznych realizujemy projekt typu Smart Grid polegający na zdalnym zarządzaniu odczytem liczników energii. Jest to przełomowy, pierwszy tego typu projekt w Polsce na masową skalę.
W związku z rozwojem naszego Działu Rozwiązań Smart Grid w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

PROGRAMISTA JEE
Nr ref.: PJEE/01/14
Miejsce pracy: Warszawa – mazowieckie

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie systemu Advanced Metering Infrastructure zbudowanego w oparciu o technologię Java Enterprise Edition.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne,
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość technologii JEE (EJB3.0, Servlets, JPA, JDBC, Hibernate, WebServices),
• znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic,
• znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (Oracle),
• podstawowa znajomość (X)HTML, CSS oraz języka JavaScript,
• znajomość narzędzi Maven oraz Subversion,
• bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
• otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego,
• znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
• pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
• elastyczne godziny pracy,
• bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną i dofinansowaną kartę sportową,
• przyjazną atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-10
Wyświetlona: 4971 razy