Front-end Developer

praca it: etat dla FreshMail / Kraków

Tagi: Front-end Developer Programista

FreshMail jest nie tylko znakomicie rozpoznawalną marką oraz wielokrotnie docenianym i nagradzanym laureatem konkursów branżowych. Przede wszystkim jesteśmy zespołem specjalistów wykorzystujących najlepsze, innowacyjne narzędzia do tworzenia najskuteczniejszych kampanii mailingowych. Sukces mierzony ilością zadowolonych Klientów zawdzięczamy swojemu entuzjazmowi, kreatywności i zaangażowaniu.

Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności
- bieżący rozwój i utrzymanie systemu
- optymalizowanie kodu aplikacji

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość HTML 5, CSS 3
- dobra znajomość Twitter Bootstrap framework,
- bardzo dobra znajomość biblioteki jQuery,
- dobra znajomość języka JavaScript,
- świadomość różnic w interpretacji kodu pomiędzy najpopularniejszymi przeglądarkami,
- umiejętność tworzenia wydajnych animacji w wybranych technologiach (CSS, jQuery, TweenMax, Tween lub inne),
- tworzenie semantycznego i przyjaznego dla innych developerów kodu,
- umiejętność tworzenia interfejsu opartego o współczesne rozwiązania typu RWD (Responsive Web Design), fluid, grid.

Dodatkowymi atutami będą:
- umiejętność pisania własnych wtyczek jQuery,
- znajomość PHP,
- umiejętność tworzenia interfejsu opartego o element canvas,
- znajomość języka SVG,
- znajomość dynamicznych języków tworzenia styli (LESS, SASS).

Oferujemy:
- solidne wynagrodzenie
- dobry produkt, który ciągle się zmieniamy, aby dopasowywać go do oczekiwań naszych Klientów
- pozytywną atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne. Nie zapominamy też o urodzinach :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-14
Wyświetlona: 5307 razy