Ekspert Konsultant ds. wdrożeń Oracle EBS

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: Ekspert Konsultant ds wdrożeń Oracle EBS

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Praca nad wdrożeniem systemów Oracle EBS
• Analiza procesów biznesowych i mapowanie na system Oracle EBS
• Opracowywanie projektów funkcjonalnych, rozszerzeń, interfejsów
• Konsultacje i doradztwo merytoryczne
• Szkolenie użytkowników
• Opracowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub/i ekonomiczne)
• Znajomość finansów i rachunkowości
• Znajomość Oracle EBS (modułów finansowych) co najmniej 8-letnie doświadczenie, w tym Oracle EBS wersjq 12
• Udokumentowany udział w co najmniej 5 pełnych projektach wdrożeniowych aplikacji Oracle EBS, w tym co najmniej dwóch projektach w roli Architekta rozwiązania odpowiedzialnego za architekturę funkcjonalno-techniczną
• Udokumentowane doświadczenie w budowie integracji systemów
• Umiejętności analityczne
• Bardzo dobra znajomość SQL
• Znajomość UML
• Mile widziane certyfikaty z Oracle EBS z obszaru finansów

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-16
Wyświetlona: 5179 razy