Python Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: Python Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacji modułów
• Rozwój nowych funkcjonalności
• Praca w zespole programistów
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Dobra znajomość języka Python
• Umiejętność pisania czytelnego kodu
• Podstawowa znajomość algorytmów
• Znajomość zagadnień związanych z big data
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość HTML5/Flash oraz innych języków programowania (Java, C++)

Oferujemy:
• Możliwość pracy w młodym, dynamicznym, odnoszącym międzynarodowe sukcesy zespole
• Stały rozwój w zespołach pracujących nad ambitnymi projektami IT
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-16
Wyświetlona: 4840 razy