Front-End Web Developer

praca it: etat dla Brasil Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: html5 js css3 wordpress programista

Agencja Brasil istnieje na rynku od 2008 roku z powodzeniem realizując kampanie dla wielu wiodących marek w Polsce i na świecie (m.in. Nike, Maspex, Netia, TUI). Dbamy o przyjazną atmosferę pracy w pobliżu mokotowskiego parku Morskie Oko.

Oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte przykładami z portfolio
  • Bardzo dobra znajomość HTML5
  • Dobra znajomość języka Javascript (podstawowe zasady budowania aplikacji SPA, dbałość o jakość kodu).
  • Dobre umiejętności w zakresie web developmentu – poparte przykładami (mile widziana praktyczna Znajomość Responsive Design i HTML5/CSS3)
  • Znajomość popularnych bibliotek i narzędzi wspomagających tworzenie stron www ( minimum jquery)
  • Praca z systemami wersjonowania plików (SVN)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z platformą Wordpress (tworzenie szablonów)
  • Doświadczenie z rozwiązaniami mobilnymi (strony www)
  • Chęć uczenia się nowych technologii
  • Znajomość Facebook API (js lub php)

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna:
  • za wdrażanie stron i aplikacji html/js
  • utrzymanie oraz aktualizację istniejących witryn
  • pracę z zespołem przy większych projektach
  • wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu web dev

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4-6 tys. netto
  • Pracę w ciekawym miejscu, na rozwojowym stanowisku w dobrze zgranym zespole
  • Pracę w miłej i spokojnej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-16
Wyświetlona: 5876 razy