SAS Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: SAS Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Rozwój i utrzymanie systemów raportowych hurtowni danych opartych o technologię SAS
• Projektowanie i budowa struktur wielowymiarowych
• Przetwarzanie, analizy i modelowanie danych (Data Mining)
• Tworzenie i optymalizacja procesów ETL
• Tworzenie i optymalizacja skryptów SQL i procedur składowanych

Wymagania:
• Znajomość technologii SAS potwierdzona minimum rocznym doświadczeniem
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Umiejętność tworzenia efektywnych przetwarzań na dużych wolumenach danych
• Zaawansowana znajomość SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami Danych
• Umiejętność tworzenia procedur składowanych (np. PL/SQL)
• Praktyczna znajomość silników baz danych (DB2, Oracle, PostgreSQL)
• Znajomość narzędzi ETL oraz notacji UML
• Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence będzie atutem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w sektorze public
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Elastyczne formy współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-17
Wyświetlona: 4990 razy