Quality Assurance Team Leader

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: QA tester selenium Quality Assurance Team Leader

Testowanie idzie Ci jak z płatka? Selenium to Twoje drugie imię, a analizę błędów robisz z zamkniętymi oczyma? Do tego lubisz trzymać rękę na pulsie i potrafisz zarządzać zespołem?

SoInteractive poszukuje QA Team Leadera! Aplikuj! Czas start!

WYMAGANIA:

minimum dwa lata doświadczenia w testowaniu wielu urządzeń i platform doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania zarządzanie i koordynacja testów funkcjonalnych na każdym etapie rozwoju (zgodnie z założonym budżetem) dobra znajomość języka angielskiego bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dbałość o detale

TWOJE ZADANIA:

zapewnienie wsparcia dla zespołu testerskiego komunikacja innymi działami w celu koordynacji wdrożeń doradztwo w zakresie sposobów na usprawnienie i poprawy procesu testowania

CO OFERUJEMY?

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności świeże owoce w każdy piątek solidny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym dostęp do siłowni i basenu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-21
Wyświetlona: 5470 razy