C/C++ Software Engineer for Linux

praca it: etat dla Grafton Recruitment / Kraków

Tagi: C++ C Linux Embedded

DESCRIPTION

Dla naszego Klienta – centrum R&D międzynarodowej organizacji specjalizującej się w rozwoju najbardziej innowacyjnych i niszowych rozwiązań technologicznych na rzecz sektora energetycznego, cieszącej się wieloletnią historią sukcesów – poszukujemy aktualnie doświadczonego Inżyniera Oprogramowania C/C++ na Linuxie. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie i rozwój systemów wbudowanych lub aplikacji serwerowych. W związku ze specyfiką pracy w strukturach R&D oraz wysokim poziomem zaawansowania tworzonych rozwiązań, firma Camlin Technologies poszukuje pasjonatów swojej pracy, osób umiejących podejmować inicjatywę oraz generować nowe pomysły, myślących „out of the box”, o wysokich zdolnościach analitycznych.

MIEJSCE PRACY: KRAKÓW

Zakres obowiązków:
- Projektowanie i rozwój oprogramowania na systemy wbudowane oraz aplikacje serwerowe w z wykorzystaniem języków C/C++ oraz języków skryptowych w środowisku Linux.

REQUIREMENTS

- Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
- Minimum 3-letnie, komercyjne doświadczenie w projektowaniu i rozwoju oprogramowania na systemy wbudowane oparte na systemie Linux w języku C++ (preferowany C++11);
- Doskonała znajomość usług i demonów systemu Linux;
- Bardzo dobra znajomość bibliotek STL, Boost;
- Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu obiektowym;
- Doświadczenie rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem języków programowania (Python, Bash);
- Znajomość systemów komunikacji międzyprocesowej (preferowany D-Bus);
- Znajomość systemów kontroli wersji (preferowane SVN lub Git);
- Biegła znajomość języka angielskiego;
- Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji.

BENEFITS

- Możliwość rozwoju zawodowego w kreatywnym, międzynarodowym środowisku podążającym za najnowszymi trendami technologicznymi, zapewniającym ciekawe wyzwania intelektualne;
- Kontakt z niszowymi rozwiązaniami;
- Pracę w dynamicznym i entuzjastycznym zespole oraz przyjaznej atmosferze;
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-21
Wyświetlona: 5140 razy