.NET Developer

praca it: etat dla GoWork.pl / Warszawa

Tagi: net developer net developer programista net programista c# mssql wcf sql html testowanie

GoWork Professionals w imieniu swojego Klienta, firmy z branży IT, świadczącej usługi doradcze w zakresie rozwoju systemów IT, infrastruktury IT oraz outsourcingu, poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref. NET-01-2014

Obowiązki:

- programowanie z wykorzystaniem języka .NET,
- testowanie oprogramowania,
- przygotowanie założeń do testów bezpieczeństwa, wydajnościowych oraz do eksploatacji i procedur monitorowania w ramach realizowanych tematów,
- analiza oraz poprawianie powstałych błędów.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość jednego z języków programowania: .NET/ C# oraz testowania modułowego,
- doświadczenie w realizacji projektów informatycznych z wykorzystaniem technologii: C#, .NET, WCF, SQL, HTML, MVC, Javascript,
- znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, Android Development Tools, SVN, JIRA, Ant,
- wiedza z zakresu metodyk analizy wymagań użytkownika,
- język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym.

Nasz Klient oferuje:

- wynagrodzenie przy zatrudnieniu na kontrakt lub umowę o pracę,
- długofalową współpracę oraz całościowe wsparcie przy realizacji projektu,
- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, zajęcia sportowe), dofinansowanie szkoleń.

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-21
Wyświetlona: 5718 razy