System zgłoszeń i opinii. Praca zdalna

zlecenia it dla Krauz / Cała Polska

Tagi: programista PHP bazy danych zdalna

Zakres zlecenia:
Programowanie webowej aplikacji służącej do pozyskiwania i archiwizacji zgłoszeń technicznych i opinii dotyczących produktów. Rozwiązanie na urządzenia mobilne i PC. Środowisko online, zamknięte dla usera bez prawa dostępu (login+hasło)
Praca zdalna.

Opis:
A. Zadania
Zadaniem planowanego środowiska będzie:
1. Agregowanie w jednym środowisku strumienia zgłoszeń – zbieranych poprzez dwa rodzaje formularzy.
2. Odpowiednie dalsze (przez odbiorcę) procedurowanie przyjętych zgłoszeń zależnie od ich charakteru (dwie ścieżki) oraz ich zamykanie przez Redaktora.
3. Możliwość statusowania zgłoszeń
4. Przeglądanie, segregowanie i pobieranie zbioru zgłoszeń
5. Możliwość samodzielnego wprowadzania zgłoszeń
6. Możliwość automatycznego tworzenia indywidualnych kont dla Zgłoszeniodawców, co pozwoli na dostęp Klienta do statusu zgłoszenia.

B. Opcje administracji
Środowisko posiadać będzie następujące opcje/możliwości:
1. Trzy rodzaje użytkowników o trzech zakresach praw
2. Tworzenie wielu użytkowników w powyższych klasach
3. Generowanie zestawień zgłoszeń

C. Opcje usera
Zakres możliwości dla Usera:
1. Wprowadzanie zgłoszenia
2. Opcja utworzenia konta na podstawie podawanego w zgłoszeniu adresu email.
3. Możliwość wglądu w status zgłoszenia

D. Platformy
Środowisko powstanie na dwie poniższe platformy użytkowania:
1. Komputery PC
2. Urządzenia Mobilne

E. Rodzaj środowiska
Aplikacja powstanie w oparciu o jedna z dwóch metod działania:
1. Rozwiązanie dedykowane
2. Rozwiązanie bazujące na gotowych rozwiązaniach funkcjonujących na rynku

Oczekujemy:
1. Przedstawienia doświadczeń związanych z tworzeniem podobnych rozwiązań
2. Dostępności minimum miesięcznej w oparciu o model 4h/24h (w przybliżeniu, jako minimum)
3. Pełnej komunikatywności, zaangażowania, porządku w obrębie tworzonych środowisk.
4. Mile widziane doświadczenie w wdrażaniu/tunningu dostępnych na rynku gotowych środowisk raportowych/ticketowych
5. Znajomość języka angielskiego w czytaniu dokumentacji.

Oferujemy
1. Możliwość tworzenia ciekawych rozwiązań funkcjonalnych
2. Całościową realizację projektu
3. Możliwość rozliczania do wyboru: Fvat lub umowa o dzieło.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-22
Wyświetlona: 5391 razy