specjalista ds marketingu internetowego/analityk

praca it: etat dla Linexim-Tk Sp.z o.o / Łódź

Tagi: MySQL flash Oracle Linux Programista

Hurtownia tkanin i dodatków krawieckich zatrudni osobę na stanowisko Specjalista ds. marketingu internetowego/analityk.

Zakres obowiązków :
- monitorowanie,modyfikacja i aktualizacja strony www
- przygotowywanie materiałów (artykuły,infografiki) na stronę www
-promocja w internecie-tworzenie profili firmowych na Facebooku,Twitterze oraz inicjowanie nowych rozwiązań w aplikacjach internetowych
-projektowanie i realizacja kompleksowych kampani e-mail.
-optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych tj.pozycjonowanie
-raportowanie wyników prowadzonych działań
-wsparcie analityczne działań marketingowych(plany i symulacje)
-monitorowanie i analizowanie działań konkurencji
-analiza sprzedaży,kosztów i wyniku finansowego(tworzenie prezentacji)

Wymagania :
-praktyczna znajomość najnowszych trendów internetowych
-umiejętność edycji stron www(znajomość składni HTML)
-wiedza na temat mechanizmów wyszukiwania w internecie
-znajomość pakietu Office a w szczególności Excel,Word,PowerPoint
-mile widziana znajomość programu Optima
-wiedza księgowa np.ukończone kursy księgowości
-obsługa sprzętu komputerowego i systemów Windows
-znajomść języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-23
Wyświetlona: 5959 razy