Graphic Designer

praca it: etat dla Engine Sp. z o. o. / Sopot

Tagi: Graphic Designer grafik sopot engine agencja

Engine (www.engine.pl) jest jednym z liderów wśród agencji interaktywnych w Polsce. Powstaliśmy w 2001, co oznacza, że realizowaliśmy projekty internetowe zanim powstał YouTube, Facebook czy Skype. Ostatnie 13 lat poświęciliśmy na tworzenie niezwykłych projektów dla największych marek. Teraz chcemy zaprosić Cię do tworzenia kolejnych części tej historii razem z nami.

Możemy zapewnić Cię o jednym – będzie ciekawie. Dziś rozmawiamy o projekcie serwisu dla marki modowej, aby już wkrótce planować kampanię dla sieci komórkowej lub kreować pomysły na aktywność w mediach społecznościowych dla producenta żywności. Nasi (a być może już wkrótce również Twoi) Klienci to m.in.: CROPP, Energa, Bank BPH, Sinsay, MINI, BMW, Lubella, Henkel, Muzeum II Wojny Światowej, Heyah, Ergo Hestia czy T-Mobile.

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot
Nr ref.: GD/01/14

Oferujemy:
• udział w realizacji kluczowych projektów marketingowych dla znanych marek
• pracę pełną wyzwań przy zróżnicowanych i ciekawych projektach
• dołączenie do grona dzielących się wiedzą i doświadczeniem specjalistów
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Obowiązki:
• realizacja koncepcji graficznych
• współpraca w ramach zespołu projektowego

Wymagania:
• min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku popartego portfolio
• dobra znajomość programów Adobe CC: Photoshop, Illustrator oraz Flash
• zainteresowanie najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym i technologiach internetowych
• otwartość, kreatywne myślenie, dobry zmysł estetyczny
• profesjonalna postawa, inicjatywa w działaniu
• dbałość o terminowość wykonywanych zadań, dobra organizacja pracy
• umiejętność komunikowania się w zespole

Dodatkowo mile widziane:
• znajomość innych programów graficznych (Adobe Illustrator, After Effects, Adobe InDesign itp.)
• znajomość As 3.0

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-27
Wyświetlona: 6953 razy