Programista PHP (Poznań)

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: Programista PHP Poznań Grunwald wielkopolskie

Firma tworząca innowacyjne oprogramowanie w branży farmaceutycznej, ze względu na dynamiczny rozwój, poszukuje do swojego zespołu Programisty PHP

Zakres obowiązków:

· tworzenie zaawansowanych aplikacji webowych,
· rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii

Wymagania:

· Znajomość programowania obiektowego w PHP5,
· Znajomość Zend 2.0,
· Znajomość SQL, w wersji MySQL,
· Znajomość HTML5, CSS, szablonów Smarty,
· Znajomość obsługi dowolnych programów graficznych,
· Znajomość JavaScript, AJAX, jQuery,
· Znajomość SVN

Oferujemy:

· atrakcyjne i komfortowe warunki pracy w centrum Poznania,
· udział w szkoleniach, warsztatach i certyfikacjach,
· możliwość rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów,
· możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów,
· ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-28
Wyświetlona: 5239 razy