Programista PHP - Web Developer

praca it: etat dla Provect Artur Wozniak / Tychy

Tagi: PHP

Agencja Interaktywna PROVECT – poszukuje pracownika na stanowisko: Programista PHP – Web Developer

Nasza agencja realizujewiele ciekawych i nowatorskich projektów.
Dzięki opracowaniu unikalnych rozwiązań i produktów staliśmy się wiodącą agencją w rejonie.
Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników.

Miejsce pracy: Tychy
Region: śląskie

Zakres obowiązków:
- programowanie stron, serwisów, aplikacji, portali, systemów internetowych;
- ‘cięcie’ projektów graficznych i oprogramowywanie layoutów;

Miejsce pracy: biuro firmy w Tychach al. Piłsudskiego 12 (poszukujemy TYLKO pracowników stacjonarych)

Od kandydata OCZEKUJEMY:
- dobrej lub bardzo dobrej znajomości: PHP, JS, CSS, HTML (minimum 1 rok doświadczenia zawodowego)
- znajomości: SQL, Ajax, JQuery

Mile widziana znajomość:
- Facebook, API Facebook
- Wordpress, Joomla i innych CMS
- Photoshop (pod kątem cięcia projektów)

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe
- umowę o pracę na pełen etat
- pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- pracę w sympatycznym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-28
Wyświetlona: 3761 razy