Młodszy Programista C#.

praca it: etat dla Devonshire / Piaseczno

Tagi: C# programowanie IT

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, zlokalizowanej w Piasecznie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Piaseczno
Nr ref KD/MP015

Opis Stanowiska:
• tworzenie nowoczesnych aplikacji wspierających Klientów (branża finansowa)
• wykonywanie zmian w systemach utrzymywanych przez firmę
• rozwijanie (80%) oraz utrzymywanie (20%) aplikacji systemowych
• tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
• wsparcie użytkowników systemów informatycznych w ramach Serwisu Technicznego

Wymagania:
• doświadczenie w programowaniu w języku C#
• znajomość platformy programistycznej .NET Framework 4.0 oraz Silverlight 5.0
• znajomość bazy SQL Server 2012
• umiejętność pisania zapytań w języku SQL
• wykształcenie wyższe, techniczne (preferowany kierunek – Informatyka)
• mile widziana znajomość Visual Studio 2010
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie oraz rozumienie dokumentacji
• dostępność od zaraz

Oferujemy:
• stałą pracę w rozwijającej się organizacji, która współpracuje z prestiżowymi Klientami z sektora bankowego
• możliwość nauki oraz rozwijania swoich umiejętności w obszarze programowania
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-28
Wyświetlona: 3705 razy