Konsultant ds. księgowych z j. niemieckim

praca it: etat dla Cyclad Polska / Łódź

Tagi: niemiecki konsultant asystent księgowy księgowość German

Dla naszego międzynarodowego Klienta z siedzibą w Łodzi poszukujemy do pracy Konsultanta ds. księgowych z dobrą zjanomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska:
• Fakturowanie, archwizacja faktur
• Rozliczanie bilansu rachunków bankowych
• Czynności związane z obsługą finansową klienta
• Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby zamknięcia miesiąca
• Wyjaśnianie braku płatności po stronie klienta

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego + komunikatywna zjanomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i księgowości
• Umiejętności interpersonalne oraz pracy zespołowej
• Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:
• Umowę o pracę po pozytywnie odbytym okresie próbnym
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
• Pakiet świadczeń socjalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-29
Wyświetlona: 5726 razy