Senior JavaScript Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Poznań

Tagi: Senior JavaScript Developer

Opis stanowiska:
• Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta
• Dokumentacja wykonanej pracy
• Praca w dużym zespole złożonym ze specjalistów różnych technologii
• Praca podlegająca bezpośrednio Team Leaderowi

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Co najmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w projektach komercyjnych
• Zawansowana znajomość języka JavaScript
• Znajomość HTML5, CSS3 oraz AJAX
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu RIA
• Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
• Znajomość Backbone js, Require js.,Buster js, WebGL, Three.js będzie atutem

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-29
Wyświetlona: 5206 razy