Asystent ds. wsparcia technicznego z j.francuskim

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Katowice

Tagi: french francuski wsparcie kraków katowice it

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy outsourcingowej z branży IT, poszukujemy osób zainteresowanych pracą związaną z wykorzystaniem języków obcych w biznesie.

Opis stanowiska:
• Praca w zespole świadczącym kompleksową obsługę procesów biznesowych
• Przyjmowanie oraz odpowiadanie na zapytania ze strony kontrahentów
• Udzielanie wsparcia klientom zagranicznych korporacji
• Identyfikacja, analiza oraz rozwiązywanie problemów operacyjnych
• Weryfikacja danych
• Przygotowywanie raportów

Wymagania:
• Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka francuskiego
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne
• Nastawienie na Klienta
• Umiejętność pracy zespołowej
• Zaangażowanie i gotowość do nauki
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość udziału w lektoratach językowych
• Stabilną i ciekawą pracę w wielokulturowym zespole (umowa o pracę)
• Prywatna opieka medyczna
• Karta Multisport
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji IT oraz udziału w szkoleniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-29
Wyświetlona: 5663 razy