Analityk Danych / Specjalista ds. przetwarzania danych

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: MS Excel Excel SQL VBA analiza analiza danych przetwarzanie danych

Tworzymy rozwiązania Business Intelligence dla firm z branży farmaceutycznej i handlowej. Aktualnie poszukujemy osób, które chcą uczestniczyć w ciekawych i zaawansowanych technicznie projektach.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie i integracja danych w odpowiednich formatach
- analizę i weryfikację poprawności danych
- tworzenie dokumentacji i archiwizacja danych

Wymagania:

- doskonała znajomość MS Excel
- znajomość SQL (tworzenie zapytań)
- mile widziana jest znajomość VBA
- zaangażowanie oraz chęć do rozwoju

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę lub kontrakt
- umowa na czas nieokreślony
- elastyczny czas pracy
- pracę w luźnej, rodzinnej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-30
Wyświetlona: 6171 razy