Starszy Programista Java JEE Bydgoszcz

praca it: etat dla itCraft s.c. / Bydgoszcz

Tagi: java jee starszy programista programista java team leader

itCraft to spółka technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych dedykowanych aplikacji klasy enterprise oraz aplikacji internetowych i mobilnych. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam uczestniczyć w realizacji prestiżowych rozwiązań dla szerokiego spektrum Klientów począwszy od specjalistycznych firm, na dużych bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych oraz firmach telekomunikacyjnych kończąc.

Starszy Programista Java EE

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych programistów Java/JEE z przynajmniej kilkuletnim stażem. W zależności od kompetencji osoba na stanowisku Starszy Programista Java JEE będzie odpowiedzialna za:

implementacja, projektowanie, rozwój oraz dokumentacja aplikacji Java/JEE
wdrażanie i rozwój nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań
W przypadku kandydatów aplikujących na stanowisko team leadera:

kierowanie rozwojem oprogramowania, wsparcie prac analitycznych i projektowych
zarządzanie zespołem programistów (od 2 do 6 osób)
Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka Java oraz platformy JEE
Doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji aplikacji na platformę JEE
Znajomość popularnych frameworków, technologii oraz bibliotek dla platformy Java oraz JEE np. Spring, JPA, Hibernate – lub pokrewnych
Chęć i zdolność szybkiej nauki nowych innowacyjnych technologii
Znajomość technologii webowych – HTML, CSS, Javascript
Dobra znajomość relacyjnych baz danych – MySQL, Oracle, inne
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
Dodatkowymi atutami będą:

Znajomość wzorców projektowych
Znajomość różnych metodologii prowadzenia projektów
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Nieograniczone możliwości rozwoju – stawiamy przede wszystkim na osoby zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji oraz znajomości technologii
Możliwości awansu na stanowiska kierownika technicznego, architekta lub kierownika projektów.
Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy
Pracę w biurze – Bydgoszcz lub Warszawa
Pracę na kontrakcie lub umowę o pracę
Elastyczne godziny pracy
Udział w interesujących projektach rozwoju systemów klasy enterprise dla dużych i średnich firm z Polski oraz zagranicy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
oraz załączenie pliku CV.

Informujemy, że odpowiemy na każdą aplikację spełniającą podstawowe wymagania tej oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-03
Wyświetlona: 6811 razy