Web Developer / Programista PHP

praca it: etat dla Pro-Creation / Warszawa

Tagi: php programista webdeveloper

Agencja interaktywna Pro-Creation poszukuje od zaraz pracowników na stałe na stanowisko

Web Developer

Zakres obowiązków:

  • tworzenie serwisów WWW na podstawie gotowych layoutów
  • programowanie mechanizmów na potrzeby WWW
  • wdrażanie rozwiązań CMS i eCommerce (opensource i nie tylko)
  • programowanie systemów webowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • praktycznej znajomości HTML, CSS, JS, PHP, SQL
  • praktycznej umiejętności tworzenia stron pod różne przeglądarki
  • znajomości zastosowań nowych technologii
  • doświadczenia udokumentowanego portfolio
  • kreatywności, zaangażowania, dyspozycyjności

Naszemu przyszłemu pracownikowi oferujemy:

  • Szansę na pracę dla prestiżowych Klientów, nie tylko na rynku polskim
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Spokojną i przyjazną atmosferę pracy
  • Poszanowanie jego wolnego czasu (praca w godzinach 9-17)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-06
Wyświetlona: 5180 razy