Specjalista ds. wsparcia aplikacji

praca it: etat dla Cyclad Polska / Bełchatów

Tagi: aplikacje windows linux oracle niemiecki

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego, miezynarodowego Klienta z siedzibą we Wrocławiu poszukujemy Specjalisty ds. wsparcia aplikacji.

Opis stanowiska:
•Konfiguracja i utrzymanie narzędzi do tworzenia oprogramowania
•Administracja serwerami aplikacji oraz konfiguracja baz danych
•Rozwiązywanie problemów technicznych na poziomie drugiej lub trzeciej linii wsparcia oraz ścisła współpraca z zespołem programistów
•Instalowanie aktualizacji aplikacji oraz konfiguracja testów
•Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej systemów i aplikacji

Wymagania:
•Dobra znajomość serwerów Linux lub Windows oraz Oracle DB
•Mile widziane doświadczenie w pracy z Python, Ruby lub Perl
•Mile widziana znajomość metod testowania strukturalnego oraz procesów tworzenia oprogramowania
•Dobra znajomość języka niemieckiego
•Mile widziana znajomość języka angielskiego
•Gotowość do odbywania podróży służbowych do Niemiec
•Umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu
•Zdolności interpersonalne i umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
•Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
•Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności technicznych poprzez udział w szkoleniach
•Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-07
Wyświetlona: 7401 razy