PHP Developer

praca it: etat dla Index Copernicus Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: PHP SQL bazy danych MS Access Developer

Zadania
- Zarządzanie relacyjnymi bazami danych;
- Praca związana z optymalizacją oraz poprawą wydajności działających procesów bazodanowych;
- Formatowanie danych do załadunków danych oraz przygotowywanie plików klienckich;
- Rozwijanie narzędzi ad hoc w celu wypełnienia specyficznych wymagań klientów wewnętrznych;
- Rozwijanie oraz wspieranie i utrzymywanie lokalnych rozwiązań technicznych;
- Wsparcie merytoryczne w procesie implementacji biznesowych raportów cyklicznych;

Wymagania
- Ogólna znajomość technik i narzędzi używanych do budowy aplikacji;
- Wiedza na temat relacyjnych baz danych oraz podstawowa wiedza IT;
- Znajomość języka SQL
- Umiejętność pracy z excelem;
- Zrozumienie zagadnień LAN/WAN, TCP/IP
- Dokładność, dobra organizacja pracy, zorientowanie na obsługę klienta
- Znajomość PHP, VBA i/lub innych języków programowania będzie dodatkowym atutem;
- Umiejętność analitycznego myślenia, budowania algorytmów.

Oferta
• nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
• młody zespół,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• udział w ambitnym przedsięwzięciu,
• elastyczne godziny pracy,
• formę współpracy dopasowaną do oczekiwań kandydata,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-11
Wyświetlona: 5153 razy