Programista Zend Fr. / zdalne / od 20pln/h

zlecenia it dla Krauz / zdalna

Poszukujemy osoby do rozwijania i modyfikacji średniej wielkości portalu e-commerce napisanego w ZF.

Zadania:

- Rozwijanie, bieżąca aktualizacja, modyfikacja projektów w ZF.
- Szacowanie czasowe realizowanych zadań,
- Analiza środowiska i proponowanie rozwiązań,

Wymagania:

- Znajomość PHP, XHTML, CSS
- Bardzo dobra, praktyczna (doświadczenie) znajomość Zend Framework
- Znajomość baz danych MySQL
- Troska o jakość kodowania (spójność, komentarze)
- Doświadczenie w pracy przy projektach o charakterze komercyjnym.
- Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
- Komunikatywność, terminowość oraz rzetelność

Mile widziane:
- znajomość JavaScript, Ajax, jQuery
- umiejętność ‘rozumienia’ przeglądarek :)
- otwartość na wyzwania

Oferujemy
- Elastyczny czas pracy
- wynagrodzenie ud 20/h netto w gore (umowa o dzieło lub FVat)
- Prace przy dużym i ciekawym projekcie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-06-04
Wyświetlona: 3157 razy