Account Manager

praca it: etat dla Agencja Brave Brain / Kraków

Tagi: account manager obsługa klienta

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w tworzeniu oraz obsłudze średniobudżetowych kampanii reklamowych.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych oraz współpracy z dotychczasowymi klientami agencji,
  • nadzorowanie oraz rozwój bieżącej współpracy z klientami,
  • rozliczanie projektów nadzorowanych,
  • prezentowanie opracowanych koncepcji u klienta,
  • realizowanie założeń budżetowych,
  • współtworzenie kampanii wraz z zespołem kreatywnym.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą B2B
  • nastawienie na rozwój zawodowy
  • nastawienie na wynik
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • znajomość polskich i światowych trendów reklamowych,
  • bardzo dobry język angielski (prezentacje u klienta w j.angielski),
  • zaangażowanie, terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się agencji,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • rozwój zawodowy,
  • realizację ciekawych projektów marketingowych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-17
Wyświetlona: 6453 razy