Specjalista ds. e-commerce

praca it: etat dla X-KOM / Częstochowa

Tagi: e-commerce marketing Google Insights AdWords AdSense

Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!
X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 17 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało realizowanie zadań z zakresu e-commerce, w tym:

• Prowadzenie akcji reklamowych związanych z ofertą produktową,
• Wdrażanie pomysłów, prowadzących do zwiększenia popularności naszej strony internetowej oraz sklepu internetowego,
• Skuteczne promowanie marki oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów.

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy,
• Zainteresowanie tematyką e-commerce,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość mechanizmów działania sklepów internetowych oraz sposobów zwiększenia efektywności sprzedaży internetowej,
• Przygotowywanie, wdrażanie i koordynowanie kampanii internetowych AdWords, AdSense,
• Biegła znajomość narzędzi marketingu internetowego (m.in. Google Analitycs, Alexa, Tradedobuler, Google Insights, Axure, e-mail marketing, reklama bannerowa, PPC, marketing w wyszukiwarkach i inne) oraz umiejętność ich stosowania w praktyce,
• Doświadczenie w analizie ścieżek ruchu użytkowników sklepu internetowego, a także w raportowaniu wskaźników efektywności (traffic management),
• Komunikatywność,
• Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy,
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Pracę w zespole młodych, niebanalnych ludzi, którzy wspólnie budują najprężniej rozwijającą się firmę w polskiej branży elektronicznej,
• Pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,
• Pracę pod kierunkiem kompetentnego przełożonego,
• Możliwość realizowania własnych pomysłów marketingowych oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
• Zawodowy rozwój w sferze nowych technologii, nowe zadania i wyzwania niemal każdego dnia,
• Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
• Miejsce pracy w centrum miasta (10 minut od Dworca PKP i PKS).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-20
Wyświetlona: 7793 razy