PHP Developer ( Wrocław )

praca it: etat dla Dyna Consulting / Wrocław

Tagi: PHP Developer Wrocław

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie doradztwa i technologii obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Kodowanie w PHP
Tworzenie serwisów i aplikacji webowych dla międzynarodowych klientów
Projektowanie aplikacji i systemów internetowych
Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość PHP 5
Doświadczenie w pracy na frameworku Symfony2
Umiejętność posługiwania się bazami danych (w szczególności MySQL)
Znajomość JavaScript
Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
Doświadczenie w tworzeniu o platformę Magento/Wordpress
Znajomość UML

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Prywatną opiekę medyczną
Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach
Wsparcie w relokacji
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet ubezpieczeniowy
Szkolenia zawodowe oraz językowe

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-26
Wyświetlona: 4479 razy