New Business Executive

praca it: etat dla Dom mediowy ACR S.A. / Warszawa

IDEALNY KANDYDAT

 lubi ludzi i ma talent przekonywania ich do swoich idei
 jest wytrwały, dynamiczny i zaraża optymizmem
 nie znosi monotonii i sam wyznacza sobie nowe wyzwania

a ponadto:
 ma doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta B2B
 jest dobrze zorientowany w obszarze reklamy internetowej
 posiada umiejętność prezentacji i negocjacji popartą doświadczeniem
 ma wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne)
 zna język angielski w stopniu bardzo dobrym
 podsumowując: ma kontakty w branży i dar przekonywania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Praca będzie polegać przede wszystkim na pozyskiwaniu nowych klientów dla firmy.
Zadania wokół sprzedażowe to m.in.: analiza rynku i współtworzenie strategii z doświadczonym zespołem. Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

 aktywne pozyskiwanie nowych klientów, umawianie spotkań zgodnie z wyznaczonymi wspólnie celami, uczestnictwo w umówionych spotkaniach,
 współtworzenie ofert przetargowych,
 analiza rynku i konkurencji,
 a docelowo (po wdrożeniu wewnętrznym) samodzielne prowadzenie spotkań new businessowych.

OFERTA

 dynamiczny rozwój i praca przy ciekawych projektach z inspirującymi ludźmi
 możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
 przyjazna atmosfera otwartości i współpracy
 atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
 dodatkowo pakiet medyczny i sportowy po okresie próbnym (3 m-ce)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-06-08
Wyświetlona: 5781 razy