iOS Developer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: iOS OOP Programista

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku świadczącej profesjonalne usługi w zakresie IT poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko iOS Developer do Katowic.

Opis stanowiska:

• Realizacja zleconych zadań zgodnie z planem działań
• Współpraca z innymi programistami
• Analiza wymagań technicznych i programowanie aplikacji
• Analiza standardów kodowania
• Zapewnianie jakości oraz przeprowadzanie testów jednostkowych
• Zarzadzanie dokumentacją techniczną

Wymagania:

• Doświadczenia w tworzeniu aplikacji iOS
• Doświadczenie w pracy w metodykach Agile
• Znajomość OOP
• Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, AJAX, JavaScript
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy z systemami Android i Windows 8
• Doświadczenie w budowaniu zintegrowanych sieci/mobilnych produktów
• Znajomość protokołów HTTP & HTTPS
• Znajomość Unit Testing
• Wiedza z zakresu wzorców projektowych

Oferujemy:

• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość rozwoju dzięki współpracy ze specjalistami w swojej branży
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Pakiet świadczeń socjalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-28
Wyświetlona: 5287 razy