Programiści C# poszukiwani !

praca it: etat dla XLogics Sp. z o.o. / Zielona Góra

Tagi: C# NET programista developer informatyk microsoft oracle

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród dostawców rozwiązań i usług informatycznych dla tej branży. Od ponad 10 lat realizujemy projekty dla światowych liderów wśród firm kurierskich, narodowych operatorów pocztowych, firm e-commerce, centrów dystrybucyjnych.
Znasz języki obce? Lubisz pracę z oprogramowaniem?

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko :
PROGRAMISTA .NET
Miejsce pracy : Zielona Góra

Obowiązki :
• rozwijanie systemów informatycznych z wykorzystaniem rodziny technologii webowych .NET
• analiza wymagań i uczestnictwo w zespole projektowym
• aktywny udział oraz doskonalenie istniejących procesów oraz narzędzi

Wymagania :
• wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (kierunek informatyka lub pokrewne)
• praktyczna znajomość technologii .NET Framework 2.0/3.5 i języka programowania C#
• znajomość Windows Forms i technologii ASP.NET (Web Form, Master Pages, Themes, Ajax)
• znajomość baz danych SQLServer/Oracle oraz języków SQL (T-SQL, PL/SQL)
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• umiejętność analitycznego myślenia
• komunikatywność
• zaangażowanie i dążenie do osiągania celów
• samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
• chęć podnoszenia swoich umiejętności

Mile widziane:
• warsztat z obróbki/tworzenia grafiki
• umiejętność projektowania wizulanych interfejsów użytkownika
• znajomość Entity Framework

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• dostęp do nowoczesnych technologii
• profesjonalne szkolenia
• pracę w międzynarodowym środowisku
• udział w ciekawych projektach
• atrakcyjne warunki pracy

Oferta skierowana jest również do osób z mniejszym doświadczeniem, które swoim zaangażowaniem i włożonym wysiłkiem w realizację zadań, wspomogą dalszy rozwój naszej organizacji !
XL Możliwości, XL Wyzwań, XL Profesjonalizmu, Xlogics

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-03
Wyświetlona: 3545 razy