Utalentowany front-end developer, poszukiwany

praca it: etat dla Airnauts.com / Warszawa

Tagi: front-end frontend developer html css html5 css3 jquery javascript

Airnauts jest studiem aplikacji mobilnych i webowych. Przestrzenią, gdzie kreacja spotyka się z technologią. Jeśli pasjonują Cię startupy, najnowsze technologie oraz front-end development to dołącz do nas!

Obowiązki:
• Aktualizacja i rozwój aplikacji webowych
• Twórcza praca przy nowych, ciekawych projektach
• Podążanie za najwyższymi standardami HTML/CSS/JS
• Chęć rozwijania się i pogłębiania wiedzy z zakresu HTML 5 / CSS 3 / JavaScript
• Śledzenie nowinek branżowych i wdrażanie ich firmie
• Praca w biurze w Warszawie

Doświadczenie & Umiejętności
• Bardzo dobra znajomość HTML/CSS
• Znajomość HTMl 5 / CSS 3 / JS / JQUERY
• Tworzenie kodu zgodnego ze standardami W3C

Dodatkowe umiejętności
• Diabelska dokładność i dbałość o szczegóły!
• Poczucie humoru i dystans :)

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• Ciekawe projekty dla klientów z Europy i USA
• Możliwość zdobywania doświadczenia zagranicą
• Elastyczne godziny pracy
• Praca z dynamicznymi, kreatywnymi pasjonatami z poczuciem humoru i rytmu xD

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-05
Wyświetlona: 5429 razy