Konsultant ds. Projektowania i Rozwoju Aplikacji

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: IT Projektowanie Rozwój Aplikacji

Miejsce pracy: Warszawa
MB/KONS

Opis Stanowiska:

•Współpraca z Klientem zewnętrzym, doradztwo biznesowe i projektowanie procesów w biznesie
•Projektowanie i wdrażanie rozwiązań IT w systemie centralnym firmy z branży finansowej
•Dostosowanie technologii i rozwiązań IT do potrzeb biznesu
•Zarządzanie zespołem programistów i testerów
•Planowanie testów integracyjnych

Wymagania:

•Min. 3 lata doświadczenia w realizacji projektów IT
•Znajomość baz daych: MSSQL Server lub Oracle
•Bardzo dobra znajomość jednego z języków programowania: C, C++ lub Java
•Znajomość wzorców architektury oprogramowania SOA
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Umiejętności analityczne, organizacyjne i managerskie
•Mobilność (dyspozycyjność do wyjazdów służbowych)

Oferujemy:
•Współpraca z renomowaną firmą przy realizacji projektów Polskich i międzynarodowych
•Jasno zdefiniowana ścieżka zawodowa, realne możliwości rozwoju zawodowego
•Liczne szkolenia, możliwość certyfikacji
•Pakiet socjalny obejmujący między innymi opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne.
•Dostęp do szkoleń online oraz szkoleń w Polsce i za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

[email protected]
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-05
Wyświetlona: 6159 razy